League of Angels II

Pokračování epické pařby, ve které se utkají hrdinní andělé proti neutuchajícímu zlu, které ohrožuje úchvatný svět s názvem Sapphire.

Čekají na vás 3 frakce, které nabídnou několik hrdinů, za které můžet hrát. Fortuna vytvořila v jihozápadní části světa frakci s názvem Celestial Empire. Jejich úkolem je hlídat mír a její hrdinové jsou v hledání svého osudu velmi odhodlaní.

Na dalekém severu pak zklamaná Moira vytvořila se svými stoupenci frakci s názvem Tempest Empire. Athéna tak zůstala osamocena a musela frakci s názvem Midas Empire vybudovat úplně sama. Toto království povstalo z popela jako bájný Fénix za pomoci jejich následovníků.

K rasám, za které můžete hrát, pak patří nemrtvý, elf, drak, člověk nebo anděl.

Ve hře pak můžete se svým hrdinou objevovat krásy a rozmanitosti kouzelného světa Sapphire. Jeho součástí jsou však i nelítostné souboje, které jsou tahové. Do bojů pak můžete použít více než 60 hrdinů, které můžete upravovat díky systému Prism, z kategorií Water, Wind, Mountain nebo Rock

zpět na seznam článků

Autor: Arcade   |   Publikováno: 04. 08. 2016   |   Zobrazeno: 3354x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)