Ikariam

Podte si zahrát pohodovou a opravdu pěkně graficky zpracovanou on-line prohlížečovou hru, která vás zavede do fiktivního antického světa plného slunce, azurově modrého moře, krásných pláží, vína a úrodných polí.

Zpátky do antiky!

Ikariam je vhodný i pro úplné začátečníky v tomto druhu her, protože na začátku je každý veden krok za krokem na svém malém hájeném území. Tady má nově příchozí hráč sice úplně malý, ale zato hodně úrodný kousek půdy, kde může hezky pomaličku budovat své město.

Základem hry je v podstatě pět druhů surovin (dřevo, víno, mravmor, krystalické sklo a síra), které slouží k budování města, kasáren, obchodu,… Na základě toho pak může každý hráč realizovat své plány v preferovaných oblastech jako je zemědělství, obchod, vojenské útoky,… Na nic přitom nemusí být sám. Důležitou složkou hry je prvek kooperace s ostatními hráči, kdy jsou uzavírány dohody, pakty a spojenectví.

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Gameforge   |   Publikováno: 12. 10. 2011   |   Zobrazeno: 9446x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)