Heroes of Might and Magic Online

Ovládejte své mocné hrdiny a doveďte jejich silné armády k vítězství b této prohlížečové F2P RPG strategii! Might & Magic Heroes Online vás zavede fantasy světa, ve kterém příšery a hrdinové svádějí neuvěřitelné bitvy a to přímo ve vašem prohlížeči!

Pro ty co už hráli předchozí díly tak zjistíte, že hra je velmi podobná jejím předchůdcům, ale je navíc obohacena spousty multiplayerovými prvky, které vám tato hra představí. Budete mít možnost upravovat vlastního hrdinu, budete moci rekrutovat tucty odlišných vojáků nebo stvůr, které vám budou pomáhat v boji. Sbírejte mocné artefakty, stavte hrady, starejte se o ekonomiku, tvořte silné armády a dobývejte území! Postavte silnou armádu a běžte si to rozdat s ostatními hráči na serveru! Také budete moct bojovat s přáteli bok po boku, překvapit a ničit nepřátelé jednoho po druhém! Na nic nečekejte a registrujte se ihned! Staňte se jedním z nejlepších stratégů všech dob! 

zpět na seznam článků

Autor: Ubisoft Entertainment   |   Publikováno: 30. 07. 2014   |   Zobrazeno: 3929x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)