Grepolis

Grepolis je krásně graficky provedená interaktivní prohížečová hra zasazená do prostředí Antiky. Jako všechny tyto hry se odehrává v reálném herním čase a cílem každého hráče je ovládnout co největší území tohoto fiktivního světa.

Staneš se vládcem, vojevůdcem, vyjednavačem i bojovovníkem. Po jednoduchém přihlášení do hry můžeš začít budovat své impérium a to od maličkých měst, která dovedeš ke slávě velkých metropolis.

Dobyvatelská hra z antiky

Ve hře musíš, kromě svého rozumu a herní strategie, počítat také s přízní, nebo nelibostí starověkých bohů. Ti mohou dost ovlivnit Tvůj osud, tak je dobré je mít na své strně. Kromě dobývání, kolonizování a budování, je důležitým prvkem hry také uzavírání spojenectví s ostatními hráči a jejich městy. A protože jen informovaný vládce může být úspěšný, budete mít k dispozici denní hlášení, aktuální mapy, ale i své špehy a vědce.

Hrát můžete vždy v jednom z mnoha zvětů pojmenovaných řeckými písmeny, a to podle jasně stanovených pravidel. Vše jasně vysvětlené naleznete napčíklad na stránce http://wiki.cz.grepolis.com.

 

 

zpět na seznam článků

Autor: InnoGames GmbH   |   Publikováno: 27. 09. 2011   |   Zobrazeno: 8330x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)