Goalunited 2013

Výborná hra pro všechny fotbalisty a jejich manažery! Seznamte se s novou prohlížečovou hrou GoalUnited 2013, která Vám přináší velmi dobře propracovaného fotbalového manažera.

Co vám tedy hra nabídne?Prvně, je velmi jednoduchá registrace, po které přijde tutorial. Ten je tu velmi dobře pochopitelný a během chvíle Vás naučí dokonale ovládat celou hru. Jakmile projdete tutoriálem, můžete začít objevovat všechny možnosti hry. Krom samozřejmostí jako je nakupování nových hráčů, jejich trénink či získávání sponzorů, budete moci i vylepšovat vybavení stadionu na kterém trénujete či samotné stroje pro trénink. Dávejte si však pozor, pro větší reálnost hry, se mohou fotbalisti během tréninku unavit nebo dokonce zranit!

Jakmile budete mít tým a svoje hráče, je už jen na Vás, jaké týmy vyzvete a jestli je zvládnete i porazit. Zápasy jsou pro lepší zážitek ze hry naplánovány vždy na reálné datum. Tak šťastný výkop!

 

zpět na seznam článků

Autor: northworks Software   |   Publikováno: 11. 07. 2013   |   Zobrazeno: 4456x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)