Forge of Empires CZ

Máme tu další budovatelskou pecku, která Vás vtáhne do dávné historie, kde nebyl internet či televize. Opět budete mít možnost si vystavět vlastní říši, armádu nebo čistě průmyslovou civilizaci. Vaším hlavním zdrojem jsou pak obyvatelé, kteří platí daně, a musíte jim stavět domy. Obyvatelé se pak zapojují do pracovních činností, kde vyrábějí různé předměty v dílnách. Tyto pracoviště pak produkují další zdroj, kterým je nářadí.

Jde tedy o klasickou strategii, kde musíte budovat od kamene a snažit se o postavení co největší říše. Při stavění musíte myslet strategicky a nestavět jen tak bez rozmyslu, protože každá koruna dobrá. Navíc Vám brzo dojde i místo pro stavění a pak musíte bourat nebo čekat dokud se stavební plocha nerozšíří. Velkým plusem je však množství různorodých budov a jednotek.

Aby to nebylo však jen o budování, čekají na Vás i masivní bitvy! Ve hře budete muset ze začátku zničit všechny neutrální provincie, abyste postoupili k opravdovým hráčům. Bojové pole pak vypadá jako síť s políčky ve tvaru hexagonu. Bitva pak probíhá tahovým způsobem a jednotky se střídají podle jejich rychlosti. Tak neváhejte a vybudujte si vlastní říší!!

 

zpět na seznam článků

Autor: InnoGames   |   Publikováno: 11. 07. 2013   |   Zobrazeno: 7662x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)