Farmerama online

Farmerama je v současné době jedna z nejlepších a nejhranějších online her pro holky i kluky bez rozdílu věku. Rychle se vžijete do hry, kde bude vaším úkolem sázet stromy, pěstovat plodiny na polích a chovat různá zvířátka. Přitom se nikdy nebudete nudit. Kromě neustálého koloběhu ročních období a nutnosti sklízet, sázet, krmit,… budete moci to, co se vám urodí (nebo narodí), také prodávat na tržišti.

Za vydělané peníze si nakoupíte lepší vybavení, více polí, nebo zvířat. Svým kamarádům můžete přitom posílat dárečky, vyměňovat s nimi různé věci, nebo zvířátka, posílat si vzkazy. Ve hře na vás také čeká mnoho překvapení a zpestření, jako jsou různé klimatické podmínky, opravdu neobvyklá zvířátka, nebo kolo štěstí.

Farmerama fórum

Hra Farmerama má své vlastní fórum, a to i na oficiálních stránkách této velice populární a oblíbené hry. Po přihlášení se můžete zúčastnit diskuzí na mnoho zajímavých témat v „debatních kroužcích“ nebo na chatu, pokud Farmeramu hrajete, nebo se chcete dozvědět užitečné informace a rady.

Jestli se svou farmou teprve začínáte, pak jsou tu pro speciální sekce jako „pomoc začátečníkům“, nebo „nejčastěji kladené dotazy“. A to zdaleka není všechno! Čekají na vás farmářské deníky, farmářské svazy,… prostě všechno co si jako správný hráč a farmář můžete přát. Jen tak popovídat o svých úspěších, nebo problémech si pak můžete popovídat i na různých jiných fórech, kde již není potřeba se logovat.

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Bigpoint   |   Publikováno: 16. 10. 2011   |   Zobrazeno: 18521x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)