Desert Operations

Pro všechny fanoušky strategií, máme tu pro vás výbornou strategickou hru Desert Operations. Tuto hru hraje tisíce lidí a stále jich přibývá. Není potřeba žádná instalace, je pouze ve vašem prohlížeči a to úplně zadarmo! Takže se stačí zaregistrovat a hurá na to!

Ze začátku bude potřeba postavit řídící centrum, ve kterém můžete sledovat, svojí armádu, obranu a zálohy. Jakmile ho postavíte, tak určitě začněte s výstavbou meteorologické stanice, která vám bude dodávat zprávy o počasí. Bude potřeba rozjet ekonomiku, takže je důležité stavět fabriky, mrakodrapy a obytné domy, které vám vydělávají peníze každých 10 minut. Hra je v real time, takže budete muset čekat, než se budovy postaví nebo můžete použít diamanty, které urychlí výstavbu nebo výzkum, ale doporučujeme je nepoužívat, protože později se vám budou hodit. Můžete stavět a zkoumat pouze jednu budovu a technologii. Když budete netrpěliví, můžete si je i zakoupit pomocí kreditní karty a dalších služeb.

Nemějte strach, hra vás dostatečně provede, takže se nestane, že nebudete vědět, co máte stavět nebo plnit za mise. Za plnění misí, můžete dostávat peníze, suroviny nebo další výhody. Váš technologický a ekonomický růst se zobrazuje počtem bodů, které naleznete v pravém rohu obrazovky. Než dosáhnete 20 000 bodů tak máte kompletní imunitu a nikdo na vás nemůže zaútočit.

Abyste mohli pohánět vaši válečnou mašinérii, je důležité stavět rafinérie a muniční fabriky, které vám těží ropu. V těch je můžete konvertovat na diesel a kerosin. Hra vám také nabídne široký výzkum technologií, jednotek a geologie, která vám umožní rychleji těžit. Simulátory a střelnice zlepšují bojové schopnosti vašich jednotek. Banka je velmi důležitá budova, ve které nechávejte peníze. Protože úroková sazba z celkové uložené částky se vám přičítá 2x denně. Ze začátku to nebude hodně, ale později poznáte ten velký rozdíl.

V každém případě Desert Operations je víc než pouhá strategická hra, vyžaduje dobrou taktiku a přemýšlení nad každým tahem. Než na někoho zaútočíte tak je dobré vědět, co na vás čeká. Takže můžete vysílat špionážní jednotky (k tomu potřebujete pentagon) a pak až armádu. Později bude dobré si najít alianci, ve které budete mít spoustu možností a spoustu nových věcí se dozvíte. Když si opravdu nebudete vědět rady tak stačí kliknout dole na místnost začátečníci a admini se o vás postarají a vždy vám dobře poradí.

 

zpět na seznam článků

Autor: Looki   |   Publikováno: 28. 01. 2014   |   Zobrazeno: 2089x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)