Dark Orbit

Darkorbit je stále populárnější on-line hra, která hráče zavádí do hlubokého vesmíru, kde se svou lodí čelí nejrůznějším nástrahám. Jedná se v zásadě o arkádovou střílečku, ve které je na začátku každému hráči přidělena jednoduchá loď s malou palebnou silou a také pár kreditů do začátku.

Vesmírné dobrodružství online

Je totiž nutné koupit si výstroj a výzbroj a neustále počítat s jejich vylepšováním. Také se jistě dlouho nespokojíte s tou nejjednodušší lodí. Aby jste získali další peníze plníte úkoly a střílíte nepřátele. Těch je všude kolem dost. Hra se skládá z několika úrovní – vesmírných map. Na kraji každé mapy jsou portály k dalším mapám. Kromě „lodí k sestřelení“ budete samozřejmě potkávat i ostatní hráče a může začít být pěkně nebezpečno.

Při svém letu vesmírem máte možnost sbírat bonusové kuličky vzácných prvků, které můžete vlaboratoř použít na vylepšení vlastní výstroje, nebo je prodat. Celá hra je relativně pěkně graficky zpracová a bude na vás mluvit česky, což jistě ocení mladší hráči, nebo ti, kdo angličtině, ani jinému jazykz příliš neholdují.

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Bigpoint   |   Publikováno: 27. 09. 2011   |   Zobrazeno: 7012x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)