Angel Alliance

Angel Alliance je zdarma fantasy MMORPG, které vydala firma Kabam. Stačí se zaregistrovat a můžete rovnou hrát přímo ve vašem prohlížeči, není potřeba nic stahovat. Tato hra je založená na dobro versus zlo ve věčném konfliktu s hráči, kteří představují síly světla.

Vše se bude odehrávat ve světě známém jako Etheria. Andělé vlastnili artefakt známý jako pečeť života, který je tak mocný, že jim umožňuje v míru vládnout světu. Bohužel tento předmět je nyní v rukou temných sil. Vy, jako hráč musíte znovu získat tento předmět a vyhnat tyto temné narušitele z Etherie. Vrhněte se tedy na dlouhou cestu za dobrodružstvím, kde na vás bude čekat spoustu soubojů s bossy a jejich poskoky.

Ve hře máte zatím k dispozici pouze 2 classy. Válečníka, který je na souboj zblízka, má velkou sílu a obranu. Další postav je mág, který je fyzicky velmi slabý, ale umí používat kouzla z velké a bezpečné vzdálenosti.  Astrální systém úhledně organizuje talenty do stromové struktury.  S každým levelem otevíráte nové talenty a schopnosti, pasivní a aktivní. Nejlepší, jak získávat zkušenosti je plnění úkolů. Hlavní měnou ve hře je zlato, za které můžete kupovat různé vybavení. Když jdete do boje tak vás podpoří i andělé, kteří slouží jako bojová podpora. Nové andělé můžete získat s vyšší úrovní hrdiny. Až ho odemknete tak se vám odemknou i jeho speciální schopnosti a mnoho dalšího.

Tato hra je kompletně zdarma a také vám nabídne i PvP arény. Nebojte se, bude jednoduché najít i přátelské skupiny nebo dobrý klan (guild), se kterou se můžete společně účastnit na úkolech a v bojích. Ve hře můžete najít spoustu přátelských hráčů, kteří hledají jednoduchou hru s dobrým příběhem, dobrou sociální interakcí a hezkou grafikou.

 

zpět na seznam článků

Autor: Kabam   |   Publikováno: 04. 04. 2014   |   Zobrazeno: 2335x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)