Aion

Aion je populární 3D fantasy MMORPG hra, která se odehrává ve světě zvaném Atreia. Budete mít na výběr jednu ze dvou soupeřících frakcí. Připravte se na dobrodružství, ve kterém budete prozkoumávat dech beroucí krajiny, dungeony, bojovat s příšerami, jinými hráči, můžete se účastnit na raidech a velkých a masivních PvP bitev. Stačí se zaregistrovat, stáhnout klienta a klient vám poté stáhne celou hru (20GB).

Hra vám také nabídne skvělý editor postavy, na kterém se můžete pořádně vyřádit. Bude opravdu z čeho vybírat, každý si najde to své. Potom si musíte vybrat 1 z 6 povolání. Bute mít na výběr Warrior (válečník, je účinný na boj zblízka, dává ohromné útoky a může používat různé meče, palcáty a štíty), Scout (Skaut používá sice slabé brnění, ale využívá obrovskou rychlost a výdrž ve svůj prospěch. Ve svém arsenálu používá jedovaté ostří, šípy a meče, umí bojovat jak zblízka tak i na dálku), Mage (Mágové využívají síly země, větru, vody a ohně na rozdrcení svých nepřátel. Mohou nosit slabé brnění), Priest (je kněz, který umí léčit, mohou používat i kouzla jak zblízka tak i na dálku, umí bojovat i ručně), Muse (múzy umí také léčit a používají magii na odstranění kleteb) a poslední Technisist (tato postava používá vyspělé technologie ve svůj prospěch, umí dávat velké poškození na dálku).

Hra vám může nabídnout skvělou grafiku, sposutu questů a subquestů, budete mít i spoustu možností vyrábět nové věci (poprvé to bude jednoduché, ale s postupem vaší postavy bude výrobá náročnější), lektvary, které jsou účinnější než od obchodníka (vendor), ohromné raidy na dungeony a samozřejmě pro fajnšmekry masivní PvP boje! 

 

zpět na seznam článků

Autor: NCsoft   |   Publikováno: 16. 04. 2014   |   Zobrazeno: 7221x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)