MMO

Hero Zero

Máme tu další parádní MMO pařbu, která je tak trochu obměnou Shakes and Fidget. Po jednoduché registraci si budete moci vytvořit vlastní postavu, se kterou si budete moci vyzkoušet různé životní situace. Simulace života,… (více)

Hrát
Hra - Hero Zero
Video se načítá

World of Warships

Dlouho očekávaná simulace lodních bitev je tady! Wargaming přichází se svou novou pařbou World of Warships, zatím v beta testování. K sérii tankových a leteckých bitev se tak přidávají námořní. Musí se momentálně však… (více)

Hrát
Hra - World of Warships
Video se načítá

World of Tanks

Máte zájem proměnit svůj domov v prostředí bitevního pole? Ne, to asi určitě ne. Nicméně si můžete přenést ty nejlepší tankové bitvy první a druhé světové války k Vám domů, na monitor. Ano, řeč je o hře World of Tanks,… (více)

Hrát
Hra - World of Tanks
Video se načítá

War Thunder

Moskevská společnost Gaijin Entertainment (tvůrci slavných bojových simulátorů IL-2 Sturmovik: Birds Of Prey na Xbox 360 a PS 3, na PC Wings of Prey), již minulý rok představili výborný MMO letecký simulátor War… (více)

Hrát
Hra - War Thunder
Video se načítá

Metin 2

Ve hře Metin 2 se ocitnete v úžasném světě fiktivního orientálního kontinentu, kde budete moci dokázat svou sílu, odvahu, chytrost i čest. Tato země se skládá ze tří království Shinso, Chunjo a Jinno, která byla za dob… (více)

Hrát
Hra - Metin 2
Video se načítá

Nostale

Nostale je volně přístupná on-line prohlížečová hra, která tě zavede do fantastického světa plného nadpřirozených bytostí, magie, vznešených bojovníků a nevinných, kteří potřebují právě tvou pomoc. Na rozdíl od spousty… (více)

Hrát
Hra - Nostale
Video se načítá

Legends of Honor

Nová strategická pařba od tvůrců her Empire a BigFarm! Čeká na vás vaše vlastní království, ve kterém budete stavět mnoho různých budov. K dispozici budete mít farmy, doly, zbrojířství, univerzitu nebo kasárna. Se svým,… (více)

Hrát
Hra - Legends of Honor
Video se načítá

Aion

Aion je populární 3D fantasy MMORPG hra, která se odehrává ve světě zvaném Atreia. Budete mít na výběr jednu ze dvou soupeřících frakcí. Připravte se na dobrodružství, ve kterém budete prozkoumávat dech beroucí krajiny,… (více)

Hrát
Hra - Aion
Video se načítá

Skyforge

Vypravte se na planetu Aelion, kterou sužují boje mezi obyvateli planety a bohy, kteří mají opravdu velké armády. Vy se jim však můžete postavit v úchvatné fantasy / sci-fi hře. Aelion není jeden velký region, ale je… (více)

Hrát
Hra - Skyforge
Video se načítá

League of Angels II

Pokračování epické pařby, ve které se utkají hrdinní andělé proti neutuchajícímu zlu, které ohrožuje úchvatný svět s názvem Sapphire. Čekají na vás 3 frakce, které nabídnou několik hrdinů, za které můžet hrát. Fortuna… (více)

Hrát
Hra - League of Angels II
Video se načítá

Tribal Wars 2

Zahrajte si parádní strategickou MMO hru, ve které jde jen o vaše přežití! Připojte se k jedné ze 4 světových stran, která následně určí i vaši frakci. Jakmile budete ve hře, stavíte si vlastní hrad nebo pevnost. Uvnitř… (více)

Hrát
Hra - Tribal Wars 2
Video se načítá

My Little Farmies

Zahrajte si skvělou onlinovku, ve které si můžete vyzkoušet, jaké to je být hospodářem ve středověku! V této hře si budete muset postavit vlastní hospodářství se vším všudy! Aby vaše podnikání rychle vykvetlo, budete se… (více)

Hrát
Hra - My Little Farmies
Video se načítá

My Free Zoo

My Free Zoo je nová hra, která vás nezaměstná na pár minut, či hodin, ale právě naopak je to hra, která vyžaduje mnoho času a přemýšlení. Ale o co vlastně jde? My Free Zoo je hra, kterou je možné hrát prostřednictvím… (více)

Hrát
Hra - My Free Zoo
Video se načítá

Forge of Empires CZ

Máme tu další budovatelskou pecku, která Vás vtáhne do dávné historie, kde nebyl internet či televize. Opět budete mít možnost si vystavět vlastní říši, armádu nebo čistě průmyslovou civilizaci. Vaším hlavním zdrojem… (více)

Hrát
Hra - Forge of Empires CZ
Video se načítá

Grepolis

Grepolis je krásně graficky provedená interaktivní prohížečová hra zasazená do prostředí Antiky. Jako všechny tyto hry se odehrává v reálném herním čase a cílem každého hráče je ovládnout co největší území tohoto… (více)

Hrát
Hra - Grepolis
Video se načítá

Elsword

Fantasy roll-play hra, která vás vtáhne do barevného světa anime. Ve hře máte na výběr 9 různých postav, z nichž jedna je samotná Elsword. Každá postava se pak může vydat jedním ze třech povolání. Hra má velice obsáhlý… (více)

Hrát
Hra - Elsword
Video se načítá


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)